Mulți sigheteni au primit în această perioadă notificări cu privire la rezilierea contractului de furnizare a gazelor. Directorul societății de distribuție a gazului din Sighetu Marmației a precizat că în această situație consumatorii au posibilitatea să își încheie un alt contract iar societatea de distribuție a gazului din oraș, Berg Sistem Gaz, trebuie să îi reprimească.
(VIDEO) Mai mulți sigheteni au primit notificări cu privire la rezilierea contractului de furnizare a gazelor. Ce trebuie să facă în această situație?
![](https://tvsighet.ro/wp-content/uploads/2024/03/permanen-a-asigurata-programul-societa-ii-berg-sistem-gaz-s-a-din-urmatoarele-zile.jpg)
Distribuie acest articole
Lasa un comentariu
Lasa un comentariu