Echipa de fotbal CSM Sighet dispută maine partida din etapa a patra a play-off-ului ligii a treia. De data aceasta, oaspeţii sighetenilor vor fi cei de la SCM Zalău, echipă aflată pe primul loc în clasament. Sighetenii sunt aşteptaţi în număr cât mai mare pe stadion, pentru a susţine echipa locală, aflată momentan pe locul 3 în clasament. Vă reamintim, meciul dintre CSM Sighet şi SCM Zalău se va disputa mâine, de la 17:00, pe stadionul solovan.
Sighetenii, aşteptaţi la meciul dintre CSM SIGHET – SCM ZALĂU
![](https://tvsighet.ro/wp-content/uploads/2024/04/438701177_939146291544526_2480644252120543669_n.jpg)
Distribuie acest articole
Lasa un comentariu
Lasa un comentariu