În data de 4 noiembrie 2021 accesul în incinta Spitalului Municipal Sighetu Marmației pentru ambulanțe și alte autovehicule se va face pe strada Pintea Viteazul, pe poarta nr.2 a unității spitalicești, datorită lucrărilor de asfaltare de pe strada Avram Iancu.
IMPORTANT: Restricții de circulație în zona Spitalului Municipal Sighetu Marmației
![](https://tvsighet.ro/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2021-11-03-at-15.58.40-scaled-1-860x478.jpeg)
Distribuie acest articole
Lasa un comentariu
Lasa un comentariu