Primăria municipiului Sighetu Marmației informează că locuitorii din cartierele Unirii și Bogdan Vodă sunt așteptați la sediul Primăriei, în sala mică de ședință la etaj să ridice cartelele pentru insulele ecologice digitalizate.
12 din 45 de eco-insule digitalizate au fost date in folosință până în prezent și urmează de joi, 25 iunie să mai fie date în folosință încă 5 insule, prin distribuirea cartelelor de acces beneficiarilor din cartierul Unirii, respectiv cartierul Bogdan Vodă.


